Informacje ogólne:

 1. Właścicielem sklepu internetowego psiegryzki.com jest firma Psiegryzki Agnieszka Magiera, NIP 911-182-33-53 z siedzibą Paszyn 621, 33-326 Paszyn
 2. Podane ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu są cenami brutto (zawierają podatek VAT) i podane są w złotych polskich.
 3. Zawartość/cennik sklepu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, ust. 1 Kodeksu Cywilnego.
 4. Aktualnie sklep realizuje zamówienia tylko na terenie Polski.
 5. Złożenie zamówienia w sklepie psiegryzki.com oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Rejestracja Klienta

 1. W sklepie psiegryzki.com mogą dokonywać zakupu osoby zarejestrowane oraz niezarejestrowane.
 2. Dzięki rejestracji otrzymują Państwo możliwość wglądu w zamówienia oraz ich status czy historię.
 3. Podczas rejestracji mają Państwo możliwość zaznaczenia opcji newsletter. Zgadzając się na otrzymywanie mojego newslettera otrzymują Państwo dostęp do informacji o czasowych promocjach a także informacje z bloga psiegryzki.com
 4. Państwa dane nie są udostępniane nikomu z zewnątrz a w każdym newsletterze będzie dostępna opcja wypisu. Zapraszam do zapoznania się z polityką prywatności.

Przyjęcie zamówienia do realizacji

 1. Na wskazany adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie złożenia zamówienia wraz z niezbędnymi danymi do jego finalizacji.
 2. Przy wyborze szybkiej płatności zostaną Państwo przekierowani do bezpiecznej strony pośrednika płatności.
 3. W przypadku wyboru płatności przelewem tradycyjnym czekam na opłacenie zamówienia przez 48h – po upływie tego terminu zamówienie zostanie anulowane.

Formy płatności

 1. Przelew tradycyjny: Dane niezbędne do realizacji przelewu znajdują się w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Przy wpłacie na konto w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia – to jednoznacznie pozwala zidentyfikować wpłacającego. Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie zamówienie zostanie zrealizowane.
 2. Płatność on-line za pośrednictwem w pełni bezpiecznego serwisu pośrednika płatności ( payU. paypal).

Czas realizacji zamówienia:

 1. Zamówienia realizowane są w terminie max 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania należności za zakupy na koncie sklepu psiegryzki.com

Czas realizacji zależy od momentu złożenia zamówienia. Z uwagi na charakter produktu i to, że jest to produkt bez konserwantów, zależy mi na tym by dotarł do Państwa w jak najkrótszym okresie od wypieku. Dlatego wszystkie wysyłki realizuję jedynie od poniedziałku  do czwartku.

W szczególe:

-zamówienia złożone i opłacone od pon do wtorku włącznie zazwyczaj realizowane są w środę i wysyłane w czwartek.

-zamówienia złożone i opłacone od środy do piątku włącznie zazwyczaj realizowane są w sobotę i wysyłane w poniedziałek.

-zamówienia złożone i opłacone w weekend (sobota, niedziela) zazwyczaj realizowane są w poniedziałek i wysyłane we wtorek.

       Przypominam, że powyższy plan w większości przypadków udaje się zrealizować, ale głównym zobowiązaniem jest termin realizacji w 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. Nie jestem chińską hurtownią, nie magazynuję i realizuję zamówienia dopiero po ich wpłynięciu. Terminy realizacji mocno zależą od dostępności produktów (mięso) w punkcie ( np: ubojnia, gospodarstwo), zatem może się zdarzyć realizacja niezgodna z powyższym planem, jednak zawsze miesząca się w terminie 7 dni roboczych.

W przypadku płatności przelewem a nie poprzez szybkie płatności, termin przyjęcia zamówienia do realizacji zależy od momentu otrzymania wpłaty na moje konto. Dlatego jeśli chcesz przyspieszyć realizację, zachęcam do wysyłania mi potwierdzenia przelewu w celu sprawniejszej obsługi.

 1. Termin wysyłki zamówienia przekazywany jest drogą elektroniczną na wskazany podczas rejestracji adres e-mail wraz z numerem nadania przesyłki.

Dostawa:

 1. Zamówione towary dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do Paczkomatów w całej Polsce.
 2. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki w czasie transportu, prosimy o sporządzenie wraz z kurierem na piśmie protokołu reklamacyjnego, który zostanie podpisany przez Adresata i Doręczającego i będzie podstawą do rozpatrzenia reklamacji.

Zwroty:

 1. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

2. Z uwagi na powyższe i wychodząc Klientom na przeciw, zwroty akceptuję jedynie wtedy, gdy decyzja o zwrocie zostanie podjęta przez Kupującego niezwłocznie, już w dniu odebrania towaru i równie niezwłocznie zgłoszona i zaakceptowana przez Sprzedającego – czyli mnie. Zgłoszenie chęci zwrotu można złożyć telefonicznie, sms lub na adres sklep@psiegryzki.com

3. Udzielona możliwość zwrotu nadal dotyczy tylko towaru będącego w nienaruszonym stanie a koszt zwrotu pokrywa Kupujący. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych

4. Zwroty za pobraniem nie będą przyjmowane.

 

 

Reklamacje:

 1. W przypadku reklamacji towaru wadliwego każda reklamacja rozpatrywana jest indywidualnie.
 2. W przypadku reklamacji otrzymanego towaru prosimy o poinformowanie nas drogą elektroniczną na adres sklep@psiegryzki.com lub telefonicznie
 3. Podstawą reklamacji jest faktura Vat, która wysyłana jest do państwa mailem automatycznie po wysłaniu zamówienia.
 4. Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy reklamacji.
 5. Różnice w rozmiarze będą rozpatrywane pozytywnie w przypadku ewidentnej pomyłki Sprzedającego i wysłania towaru niezgodnego z wyborem Kupującego. Proszę pamiętać, że Psiegryzki to ciastka przygotowywane ręcznie, toteż w partii ciasteczek pewna tolerancja wymiarów jest konieczna.

Postanowienia końcowe:

 1. Kopiowanie, przetwarzanie, powielanie w całości lub w części treści opisu, zdjęć oraz wszelkich elementów graficznych a także przechowywanie w systemach wyszukiwania, umieszczanie na innych stronach www, przekazywanie, przesyłanie czy udostępnianie innym osobom wyżej wymienionych elementów bez zgody właściciela i autora jest zabronione. Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. (Dz. U. z 2006r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.).
 2. W sprawach nie uregulowanych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy polskiego Kodeksu Cywilnego.
 3. Sądem właściwym do rozstrzygania sporów będzie Sąd właściwy miejscowo dla siedziby firmy Psiegryzki Agnieszka Magiera